wtorek, 28 kwietnia 2020

Dzieci uczą rodziców

  
Wspieraj akcję
"Dzieci uczą rodziców"
przekazując 1% podatku

Szanowni Państwo!

podejmując się organizacji akcji "Dzieci uczą rodziców" nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania z Państwa strony. W akcji uczestniczy ponad 250 000 dzieci z 4073 placówek z całej Polski. Nasza inicjatywa uzyskała honorowy patronat Ministra Edukacji Narodowej. Uczestniczą przedszkola i szkoły podstawowe z dużych miast i małych miejscowości. Państwa zaangażowanie i pomysłowość zaowocowały tym, że w internecie zostało zamieszczonych kilkadziesiąt tysięcy zdjęć z realizacji lekcji w ramach akcji "Dzieci uczą rodziców". Każdego dnia spotykamy się z wieloma pozytywnymi komentarzami o akcji, o materiałach. Wielokrotnie pytaliście Państwo o to, czy akcja będzie kontynuowana w kolejnym roku szkolnym. Mogę Państwa zapewnić, że będzie. Chcemy by kolejny rok akcji "Dzieci uczą rodziców" obfitował dużo większą ilością darmowych materiałów, które Państwo będziecie otrzymywać do przeprowadzenia lekcji. Chcemy by w ramach akcji powstała seria filmów edukacyjnych, z których będziecie Państwo mogli korzystać. Na potrzeby akcji zakupiliśmy już nowy system mailingowy, by wiadomości, które będę do Państwa przesyłał ofiarowały większą liczbę możliwości. Niniejszy mail został właśnie przygotowany w nowym systemie mailingowym. Pracujemy już nad zupełnie nową stroną internetową poświęconą akcji, która zgodnie z naszą koncepcją będzie oferowała wiele nowych funkcjonalności, które Państwu ułatwią korzystanie i umilą czas spędzony na platformie poświęconej akcji.

Organizowanie inicjatyw o zasięgu ogólnopolskim wiąże się z kosztami. Akcja "Dzieci uczą rodziców" zawsze była, jest i będzie darmowa. Dlatego też chcąc zapewnić Państwu, a za Państwa pośrednictwem dzieciom możliwie najlepsze warunki do wspólnej nauki, zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz akcji "Dzieci uczą rodziców" (KRS 0000 332 814). Każde Państwa wsparcie będzie nieocenioną pomocą przy organizacji akcji w przyszłości.
Za każde wsparcie bardzo Państwu dziękujemy..
Korzystając z okazji przesyłam najserdeczniejsze pozdrowienia od całej drużyny Centrum Rozwoju Lokalnego.
Z wyrazami szacunku,
Dawid Wiejata
koordynator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców"
Centrum Rozwoju Lokalnego
O akcjach...
Dzieci uczą rodziców
To ogólnopolska akcja edukacyjna, objęta honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, w której uczestniczy ponad 250 000 dzieci z 4073 placówek z całej Polski..
Czytaj więcej... (https://mail.mailnews.pl/c/aolhav29lq/tkphol2xbf/) Dzieci uczą rodziców w domu
To darmowe materiały do pobrania i nauki w domu, które są udostępniane w każdą środę i każdy piątek. To ponad 100 zadań, które na Was czekają....
Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili

Centrum Rozwoju Lokalnego
ul. Zaparkowa 23
42-400 Zawiercie
Strona internetowa: www.crl.org.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za komentarz. Komentarz ukaże się po zatwierdzeniu przez admministratora.